Kayseri Evden Eve Nakliyat – Haslider Taşımacılık – 0533 592 1162

Kayseri Asansörlü Taşımacılık

Anasayfa » Kayseri Asansörlü Taşımacılık

Kayseri asansörlü taşımacılık hizmeti evden eve nakliyat sektöründe bir çağ açan bir hizmet kalemidir. Bu hizmet toplu yaşam alanlarının, yapılaşmanın etkisiyle genişlemesi ve yüksek katlı binaların ortaya çıkmasının akabinde zorunlu bir ihtiyaç halinde ortaya çıkmıştır.

Asansörlü taşımacılık yüksek katta yer alan daireden eşyaların insan gücünün yanı sıra teknolojik araç ile kısa sürede indirilmesi yada çıkarılmasıyla nakliyat araçlarına yüklenmesini sağlayan evden eve nakliyatın olmazsa olmaz bir parçasıdır. Firmamız bu hizmeti müşterilerine sunmakta ve bu hizmetten yararlanmak isteyenlerin çok cazip fiyatlara imkan sağlamaktadır.

Peki bu sistemin faydaları ve maliyeti konusunda biraz bilgi vermek gerekirse; kısaca şöyle özetleyebilirim. Asansörlü taşıma işi binalarda eşyaların merdiven den ve bina asansöründen indirilmesinde yaşanan sıkıntılar, hasar gibi durumları meydana getirmektedir. Riskin çok az olduğu bu sistem bize hız kazandırarak maliyetin düşmesine imkan sağlayacaktır. Bu konuda mutlaka evden eve nakliyat hizmeti alınacak durumlarda asansörlü taşıma hizmetinden faydalanmanız sizin ve eşyalarınızın güvenliği açısından çok önemlidir.

Kaçıncı Kata Kadar Asansörlü Taşıma Hizmeti Veriyorsunuz. ?
14. Kata kadar asansörlü taşıma hizmetimiz mevcuttur.
Asansörlü Taşımanın Maliyeti Nedir ?
Asansörlü araç ile taşınmanın maliyeti kat ve eşya durumuna göre belirlenmektedir.
Asansörlü taşımanın eşyaların indirilmesi ve çıkarılmasında bir sorun oluşturur mu?
Son derece güvenlik önlemleri alınmış ve indirme ve çıkarmada aracın nakliyat eşyası taşımasına yönelik tasarlanması hasebiyle bir risk taşımamaktadır.

Değerli müşterilerimiz bizimle evinizi taşımak istediğinizde hızlı ve güvenli şekilde hizmetin yanı sıra çok avantajlı fiyatlarla karşılaşacaksınız. Şimdiden uyarıyoruz 🙂