Kayseri Evden Eve Nakliyat – Haslider Taşımacılık – 0533 592 1162

Kayseri Evden Eve Nakliyat

Kayseri Evden Eve Nakliyat

Firmamız öncelikle şehir içi taşımacılıkta merkez olarak başladığı Kayseri ilinde hizmet vermektedir. Kayseri evden eve nakliyat ucuz evden eve taşımacılık ihtiyacı olan kişilerin firmamız ile iletişime geçmesi durumunda şehrin bütün ilçe ve mahallelerine ayrım yapılmaksızın hizmet götürülmektedir.

Kayseri evden eve nakliyat işini hakkıyla yapmak için gerekli tecrübe ve deneyimle uzman personel eşliğinde gerçekleştiriyoruz. Sizin bize ulaşmanız durumunda ekspertiz aracımız ile evinizi ziyaret ediyoruz. Eşyanızın tespiti ve yapılacak işin planlamasının akabinde en uygun nakliyat fiyatını sizlere sunuyoruz. Teklifimizin kabul olmasının akabinden sözleştiğimiz taşıma saati ve gününde evinize gelerek gerekli ön çalışmanın akabinde taşıma işlemine başlıyoruz. Eşyalarınızın özenli bir şekilde paketlenmesi ve ambalajlamasını yaparak darbe ve çarpmalardan etkilenmemesini sağlıyoruz. Özenle paketlenen eşyalarınız asansörlü taşıma aracı ile indirilerek çelik kasa araçlarımıza yüklenerek yeni evinize doğru yol alıyoruz.

Yeni evinize getirilen eşyalarınız bulunduğunuz kata kadar çıkarılmaktadır. Çıkarılan eşyaların eksiksiz bir şekilde teslimatını gerçekleştirdikten sonra müşteri hizmetlerimiz tarafından aranıyor ve memnuniyet anketine tabi tutuluyorsunuz. Lütfen şunu unutmayınız; taşınma gününe 1 yada 2 gün kala haber vermeniz taşınmanızı geciktirecektir. En az 7 gün öncesinden taşınma talebinizi bildirmeniz gerekmektedir.

Kayseri evden eve nakliyat iletişim bilgileri:

Evden eve nakliyat hizmeti almak için 0533 592 1162 – 0537 651 8530 telefon numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Evden eve taşıma konusunda kafanıza takılan en çok sorulan soruları burada sizler için yanıtlıyoruz.

Kayseri evden eve nakliyat yaparken eşyalarımızı paketliyormusunuz.
Kaba ve istediğiniz eşyalarınızı elemanlarımız tarafından eşyanın maddesine göre uygun ambalaj ve paketleme malzemesi ile paketlenmektedir.
Kayseri evden eve nakliyat fiyatlarını nasıl belirliyorsunuz.?
Nakliyat fiyatlarını gidilecek mesafe, paketlenecek eşya, taşınacak yer, kaçıncı kattan kaçıncı kata taşınacağı, asansör kullanımı gibi unsurların toplamında en ucuz fiyat sunulmaktadır.
Kayseri evden eve nakliyat sigortası yapıyor musunuz ?
Eşyalarınızın taşınma sırasında herhangi bir sorun, hasar gibi durumla karşılaşması durumunda sigorta poliçesi düzenliyoruz. Bu düzenleme sizin talebiniz doğrultusunda yapılmaktadır.
14 Nisan 2017
12.831 görüntülenme

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?